Program

      Tingenes tilstand

      Torsdag 15. august – Kl. 19.00

      Tingenes tilstand

      Les mer
      Invasion

      Fredag 23. august – Kl. 20.00

      Invasion

      Les mer
      Før jeg forsvinner – Ingebrigt Steen Jensen

      Lørdag 24. august – Kl. 19.00

      Før jeg forsvinner – Ingebrigt Steen Jensen

      Les mer
      One night stand – Iselin Guttormsen

      Lørdag 31. august – Kl. 18.30

      One night stand – Iselin Guttormsen

      Les mer
      Vitenshitshow – Stian Sandø og Dennis Siva

      Søndag 1. september – Kl. 15.00

      Vitenshitshow – Stian Sandø og Dennis Siva

      Les mer
      Welcome to the cabaret – DNBE

      Onsdag 4. september – Kl. 19.30

      Welcome to the cabaret – DNBE

      Les mer
      Onkel Tuka – Bokprek

      Torsdag 5. september – Kl. 19.00

      Onkel Tuka – Bokprek

      Les mer
      En kveld med Karoline og Sigvart

      Fredag 6. september – Kl. 19.00

      En kveld med Karoline og Sigvart

      Les mer
      Vennebyen LIVE

      Søndag 8. september – Kl. 14.00

      Vennebyen LIVE

      Les mer
      Sarpsborg-konferansen 2024

      Torsdag 26. september – Kl. 09.00

      Sarpsborg-konferansen 2024

      Les mer
      Boblershow

      Fredag 27. september – Kl. 19.00

      Boblershow

      Les mer
      Heathers The Musical – Diorama

      17. til 19. oktober

      Heathers The Musical – Diorama

      Les mer
      Melankomiker – André Ulveseter

      Onsdag 23. oktober – Kl. 19.00

      Melankomiker – André Ulveseter

      Les mer
      Musikalen rundt på 80 min

      Lørdag 26. oktober – Kl. 18.00

      Musikalen rundt på 80 min

      Les mer
      Gospelkoret Joyful

      Søndag 27. oktober – Kl. 19.00

      Gospelkoret Joyful

      Les mer
      Østre bydel konferanse 2024

      Tirsdag 29. oktober – Kl. 08.30

      Østre bydel konferanse 2024

      Les mer
      Operagalskap

      Torsdag 31. oktober – Kl. 19.00

      Operagalskap

      Les mer
      Teigens Tropper

      Fredag 1. november – Kl. 21.00

      Teigens Tropper

      Les mer
      MISJONEN med Antonsen & Golden – LIVE

      Lørdag 2. november – Kl. 19.00

      MISJONEN med Antonsen & Golden – LIVE

      Les mer
      Karius og Baktus

      Søndag 3. november – Kl. 13.00

      Karius og Baktus

      Les mer
      På liv og død – Christine Koht

      Onsdag 6. november – Kl. 19.00

      På liv og død – Christine Koht

      Les mer
      Aunt Mary – Bokprek

      Fredag 15. november – Kl. 19.00

      Aunt Mary – Bokprek

      Les mer
      Skippertak

      Lørdag 16. november – Kl. 20.00

      Skippertak

      Les mer
      Oliver – Villekulla

      20. til 24. november

      Oliver – Villekulla

      Les mer
      Humorgalla

      Fredag 29. november – Kl. 19.00

      Humorgalla

      Les mer
      Didrik Solli-Tangen – O Helga natt

      Lørdag 30. november – Kl. 20.00

      Didrik Solli-Tangen – O Helga natt

      Les mer
      Et juleeventyr – Diorama

      7. til 8. desember

      Et juleeventyr – Diorama

      Les mer
      Julegleder – Mai Britt Andersen

      Søndag 15. desember – Kl. 18.00

      Julegleder – Mai Britt Andersen

      Les mer
      Let there be peace – Six Wings Gospel

      Tirsdag 17. desember

      Let there be peace – Six Wings Gospel

      Les mer
      Jul i Svingen

      Fredag 20. desember – Kl. 18.00

      Jul i Svingen

      Les mer
      Alexandras Jul

      Lørdag 21. desember – Kl. 19.00

      Alexandras Jul

      Les mer
      Nøtteknekkeren

      Søndag 22. desember – Kl. 18.00

      Nøtteknekkeren

      Les mer
      Henning Kvitnes & Gutta i Bandet

      Lørdag 11. oktober 2025 – Kl. 19.00

      Henning Kvitnes & Gutta i Bandet

      Les mer